linie lotnicze transavia logo

Linie lotnicze Transavia

Transavia to tanie linie lotnicze, które mają swoją siedzibę w Amsterdamie i które powstały pod koniec 1965 roku. Rok później otrzymały licencję na loty czarterowe z amsterdamskiego portu lotniczego Schiphol. Obecnie Transavia jest drugą co do wielkości holenderską linią lotniczą. W grudniu 2004 r. linia zmieniła nazwę z Transavia Airlines na Transavia.com, a w związku z nową polityką promocyjną w 2006 roku zmieniła również nieco designe.

Z Transavią latają samoloty Boeing 737 Next Generation – maszyny nowej generacji, przyjazne dla środowiska. Głównymi bazami Transavii są lotniska: Schiphol, Rotterdam, Eindhoven oraz Paryż-Orly.

Sprzedaż Biletów do Paryża i Krakowa:

0 801 005 059 lub 032 728 30 95

kup bilety lotnicze online easyjetHolenderskie linie lotnicze Transavia oferują swoim klientom głównie połączenia z krajami znajdującymi się w basenie Morza Śródziemnego. Docelowe porty lotnicze to: Salzburg w Austrii, Kopenhaga w Danii, Grenoble, Nicea i Paryż-Orly we Francji, Heraklion, Korfu i Rodos w Grecji, Alicante, Almeria, Barcelona, Fuerteventura, Girona, La Palma, Lanzarote, Madryt, Malaga, Palma de Majorka, Teneryfa-Sud i Walencja w Hiszpanii, Amsterdam i Rotterdam w Holandii, Agadir w Maroku, Berlin-Tegel w Niemczech, Faro, Lizbona, Madera-Funchal i Porto w Portugalii, Genewa w Szwajcarii, Djerba i Monastir w Tunezji, Antalia i Dalaman w Turcji, Londyn-Stansted w Wielkiej Brytanii oraz Katania, Mediolan-Bergamo, Neapol, Olbia, Pisa, Rzym-Fiumicino i Werona we Włoszech.
Z Polski od października 2007 roku również można polecieć tanimi liniami lotniczymi Transavia z krakowskich Balic na lotnisko Orly w Paryżu kilka razy w tygodniu.

Aby kupić bilet lotniczy Transavia relacji Kraków Paryż możesz skontaktować się z naszą infolinią: 0801 005 059 lub 032 728 30 95, która pracuje każdego dnia od 8-20 a w niedziele od 12 do 20.